Apie mus
Išmanūs
Puikiai suprantame, kad šiuo besikeičiančių technologjjų laikotarpiu, tik išmanūs sprendimai įgalina mus tapti išskirtiniais vertimų srityje. Atidžiai sekdami naujausias technologijas ir rinkos tendencijas, esame pasiruošę pritaikyti jas vertimų procese.
Padedantys taupyti
Debesyje esanti vertimų valdymo Sistema E-vertis apjungia naujausias  programas, kurios leidžia sutaupyti Jūsų brangų laiką bei sumažinti išlaidas vertimams. Visa tai suteikia galimybę pateikti išskirtinai vertingą pasiūlymą kiekvienam klientui.
Įvairiapusiški
Verslui skinantis kelią į pasaulinį pripažinimą ir naujas rinkas, glaudžiai bendradarbiaujame įgyvendinant  daugiafunkcinius projektus, kurie padeda Jūsų produktams ar paslaugoms įsitvirtinti ir tapti žinomiems. Mūsų vykdomi projektai apima nuo paprasto dokumento vertimo į vieną kalbą iki keliolikos kalbų vertimo ir lokalizavimo projektų, įskaitant maketavimo bei spaudos paslaugas.
Greiti
Greita komunikacija – pagrindinis prioritetas darbe su klientais. Ypatingą dėmesį skiriame greitam užklausų apdorojimui, pasiūlymų pateikimui bei reagavimui į klientų pastabas ir pageidavimus. Tokiu būdu siekiame sparčiai judėti pirmyn kartu su Jumis!
Paprasti sprendimai greitam rezultatui
Mes skaičiuojame ir planuojame
Mes išverčiame ir redaguojame
Mes patikriname ir pateikiame
translation 80%
proofreading 90%
DTP 50%
interpretation 20%
Mums svarbus kiekvienas klientas!

Suburta patyrusių vertėjų, kalbos konsultantų ir projektų vadovų komanda pasiruošusi pritaikyti visą savo patirtį bei žinias atliekant techninių, teisinių, medicininių, rinkodaros vertimų projektus. Siekiame tiksliai išsiaiškinti ko Jums reikia, kaip greitai ir pateikiame geriausią pasiūlymą. Norime būti Jūsų patikimi partneriai ir patarėjai. Viskas paprastų sprendimų pagalba – greitam rezultatui pasiekti!

2500000
Išverstų žodžių
100
Galimų kalbų
160
Lojalių klientų
500
Vertėjų ir kalbos konsultantų
Apie mus
Kas mes esame
Mes EUROVERTIS – modernus vertimo ir lokalizavimo paslaugų partneris Jūsų verslui: ypatingai motyvuoti bendrai sėkmei naujose rinkose, prisiimantys atsakomybę už atliktą darbą, puikiai išmanantys vertimų procesus, garantuojantys kokybę, kaštų optimizavimą ir terminų laikymąsi.
Mūsų filosofija
Mūsų filosofija pagrįsta trimis pagrindinėmis vertybėmis:

  • Įsipareigojimai darbuotojams ir klientams
  • Inovacijos ir unikalumas
  • Kaštus mažinantys sprendimai

Eurovertis apjungia šias pagrindines vertybes, kad sukurtų motyvuotą ir modernią darbo aplinką savo darbuotojams, kurie naujausių technologijų pagalba siekia pasiūlyti geriausius sprendimus klientams.

Mūsų strategija ir misija
Tapti vienu iš pirmaujančių techninių vertimų biurų, atpažįstamų moderniais ir efektyviais sprendimais!